Team

Sportfysiotherapeut Frank Heeger

Frank Heeger

Geregistreerd sportfysiotherapeut, blessurespreekuur/ preventie, sporttaping, astma/COPD training

E-mail: frank@fcmm.nl

Bekkentherapeut Marlon Hulst

Marlon Hulst

Geregistreerd bekkentherapeut, zwangerschapsbegeleiding, stuitpijn, McKenzietraining, rugtraining. dry needling buik-, bil- en beenregio,

E-mail: marlon@fcmm.nl

Manueel therapeut Annemiek Duijnstee

Annemiek Duijnstee

Geregistreerd manueel therapeut, Dry needling, McKenzietraining, rugtraining, gespecialiseerd in schouderklachten en stuitpijn.

E-mail: annemiek@fcmm.nl

Manon de Groot

Manon de Groot

Diabetes-/ obesitastraining, valpreventietraining, mulliganmethode, rugtraining, master geriatrie i.o.

E-mail: manon@fcmm.nl

Algemeen fysiotherapeut Manon Wetselaar

Manon Wetselaar

Algemeen fysiotherapeut, master manuele therapie i.o. en oncologie.

E-mail: manonw@fcmm.nl

Cylla Friedberg

Cylla Friedberg

Acupuncturiste

E-mail: cylla@fcmm.nl

Eric Staff

Eric Staff

Administratie en boekhouding.

E-mail: eric@fcmm.nl

Laatste nieuws

Geboorte!

Onze collega Manon Wetselaar is 3 januari bevallen van haar dochter Jill. Manon geniet nog tot eind maart van haar zwangerschapsverlof. Tot die tijd wordt zij vervangen door Marik Koudijs.

Lees verder