Team

Sportfysiotherapeut Frank Heeger

Frank Heeger

Geregistreerd sportfysiotherapeut, blessurespreekuur/ preventie, sporttaping, astma/COPD training

E-mail: frank@fcmm.nl

Bekkentherapeut Marlon Hulst

Marlon Hulst

Geregistreerd bekkentherapeut, zwangerschapsbegeleiding, stuitpijn, McKenzietraining, rugtraining. dry needling buik-, bil- en beenregio,

E-mail: marlon@fcmm.nl

Manueel therapeut Annemiek Duijnstee

Annemiek Duijnstee

Geregistreerd manueel therapeut, Dry needling, McKenzietraining, rugtraining, gespecialiseerd in schouderklachten en stuitpijn.

E-mail: annemiek@fcmm.nl

Manon de Groot

Manon de Groot

Diabetes-/ obesitastraining, valpreventietraining, mulliganmethode, rugtraining, master geriatrie i.o.

E-mail: manon@fcmm.nl

Algemeen fysiotherapeut Manon Wetselaar

Manon Wetselaar

Algemeen fysiotherapeut, master manuele therapie i.o. en oncologie.

E-mail: manonw@fcmm.nl

Administratie en boekhouding Matthy Huijbers

Matthy Huijbers

Administratie en boekhouding.

E-mail: matthy@fcmm.nl

Cylla Friedberg

Cylla Friedberg

Acupuncturiste

E-mail: cylla@fcmm.nl

Eric Staff

Eric Staff

Administratie en boekhouding.

E-mail: eric@fcmm.nl

Laatste nieuws

NIEUWE ADMINISTRATEUR

Sinds 1 juni hebben wij een nieuwe administrateur, nl Eric Staff. Matthy Huijbers is met pensioen gegaan. Wij zijn blij dat Eric zijn taken heeft overgenomen. Voor al uw vragen omtrent declaraties en facturen kunt u b... Lees verder