Team

Sportfysiotherapeut Frank Heeger

Frank Heeger

Geregistreerd sportfysiotherapeut, medical taping, Mckenzietraining, COPD-, diabetes- en arthrosetraining, valpreventietraining (Otago), lid CNAnet

E-mail: frank@fcmm.nl

Bekkentherapeut Marlon Hulst

Marlon Hulst

Geregistreerd bekkentherapeut, zwangerschapsbegeleiding, stuitpijn, McKenzietraining, rugtraining. dry needling buik-, bil- en beenregio

E-mail: marlon@fcmm.nl

Manueel therapeut Annemiek Duijnstee

Annemiek Duijnstee

Geregistreerd manueel therapeut, Dry needling, McKenzietraining, rugtraining, claudicatiio training, gespecialiseerd in schouderklachten en stuitpijn

E-mail: annemiek@fcmm.nl

Manon de Groot

Manon de Groot

Master geriatrie i.o., diabetes-/ obesitas en CVRM training, valpreventietraining (Otago), claudicatiotraining, mulliganmethode. Lid Parkinsonnetwerk en CNA net

E-mail: manon@fcmm.nl

Algemeen fysiotherapeut Manon Wetselaar

Manon Wetselaar

Manuele therapie (MSC), Mulligan methode, rugtraining en oncologietraining

E-mail: manonw@fcmm.nl

Cylla Friedberg

Cylla Friedberg

Arts en acupuncturiste

E-mail: cylla@fcmm.nl

Eric Staff

Eric Staff

Administratie en boekhouding

E-mail: eric@fcmm.nl

Laatste nieuws

Contactformulier werkt niet

Helaas werkt de optie "Contactformulier" op onze site momenteel niet.

U kan een mailbericht sturen aan fysio@fcmm.nl dan nemen wij zo snel mogelijk contact met u op. 

Lees verder